Hero imageLowell

Lowell (endise ärinimega Lindorff) on krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte, kelle eesmärk on muuta krediidihaldus kõigile osapooltele paremaks ja lihtsamaks.

Lowell tegutseb Eestis alates 1997. aastast, aidates inimesi nende rahaasjade haldamisel. 2019. aasta augustis omandas Julianus Inkasso Lowelli.

Julianus on juhtiv inkassoteenuste pakkuja Eestis, Lätis ja Leedus. Läbi oma partnerite oleme esindatud ka kõigis Põhjamaades ning 16 riigis Euroopas.

Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad:
inkasso ehk võlgade menetlus
esindamine kohtus ehk nõuete kohtumenetlus
võlanõuete ost
inkasso ehk võlgade menetlus välismaal, nt Soomes
krediidiregister

Lahendame Eestis  iga päev tuhandeid võlaga seotud küsimuse, andes inimestele selgeid juhiseid ja nõuandeid edasiseks tegutsemiseks. Meie kliendid väärtustavad meie lõpptarbija-keskset lähenemist ning hindavad meie  lihtsust, kiirust ja selgust lõpptarbijaga suheldes.

Oleme krediidihaldusvaldkonna tuleviku kujundaja, kus meie eesmärk juhindub meie missioonist „Parem krediidihaldus meile kõigile”.

Meie jaoks tähendab inimeste aitamine rahaasjadega hakkama saamisel nende elukvaliteedi parandamist. Meie eesmärk on häid tavasid järgides jõuda võlgnevuse tasumiseni võimalikult kiiresti.

Kui meie koostööpartner soovib inimesega jätkata kliendisuhet ka pärast võla tasumist, siis meie kliendikeskne teenindus toetab seda soovi. Meie partner saab meid usaldada ning me oleme Lowellis uhked selle üle mida me teeme, kuidas püüdleme uuenduste poole ja innustame üksteist ületama ootusi.

Meie kasv on olnud viimasel kümnendil jätkuv ning me toetume oma ajaloole ja kogemustele, et olla eelistatud partner Eesti suurimatele ja edukamatele ettevõtetele nii täna kui ka homme.