Hero imageLowell

Lowell (endise ärinimega Lindorff) on krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte, kelle eesmärk on muuta krediidihaldus kõigile osapooltele paremaks ja lihtsamaks.

Lowell tegutseb Eestis alates 1997. aastast, aidates inimesi nende rahaasjade haldamisel. Lahendame Eestis  iga päev üle 1000 võlaga seotud küsimuse, andes inimestele selgeid juhiseid ja nõuandeid edasiseks tegutsemiseks. Meie kliendid väärtustavad meie lõpptarbija-keskset lähenemist ning hindavad meie  lihtsust, kiirust ja selgust lõpptarbijaga suheldes.

Meie teenustespekter on lai, ulatudes krediidivõimekuse hindamisest kuni võlaportfellide ostmiseni.

Lowellil on tugev positsioon Euroopa suurimatel krediiditurgudel ning ühendades kohalikud Eesti teadmised ja kogemused grupi metodoloogiaga, saame pakkuda parimaid lahendusi meie klientidele ja maailmaklassi teenust meie tarbijatele.

Oleme krediidihaldusvaldkonna tuleviku kujundaja, kus meie eesmärk juhindub meie missioonist „Parem krediidihaldus meile kõigile”.

Meie jaoks tähendab inimeste aitamine rahaasjadega hakkama saamisel nende elukvaliteedi parandamist. Meie eesmärk on häid tavasid järgides jõuda võlgnevuse tasumiseni võimalikult kiiresti.

Kui meie koostööpartner soovib inimesega jätkata kliendisuhet ka pärast võla tasumist, siis meie kliendikeskne teenindus toetab seda soovi. Meie partner saab meid usaldada ning me oleme Lindorffis uhked selle üle mida me teeme, kuidas püüdleme uuenduste poole ja innustame üksteist ületama ootusi.

Meie kasv on olnud viimasel kümnendil jätkuv ning me toetume oma ajaloole ja kogemustele, et olla eelistatud partner Eesti suurimatele ja edukamatele ettevõtetele nii täna kui ka homme.

Lowell Euroopas

Lowell Group moodustati 2015. aastal pärast Suurbritannias tegutseva Lowelli ja Saksamaa turuliidri GFKL ühinemist. Lowell tegutseb üheksas riigis: Suurbritannias, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Taanis, Soomes, Rootsis, Soomes ja Eestis.  Põhjamaad ja Eesti said kontserni osaks 2018. aasta märtsis. Ettevõtte suurimad omanikud on ülemaailmne erakapitalil põhinev fond Permira ja pensionifond Ontario Teachers’ Pension Plan (OTPP). Lowellis töötab täna 4400 inimest.