Privaatsuseeskirjad

Privaatsuseeskirjad

Üks meie veebilehe eesmärke on teavitada teid sellest, kes me oleme ja mida me teeme. Kogume ja kasutame teie isiklikke andmeid (nt nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress), et pakkuda teile paremaid teenuseid või teavet.

Privaatsuseeskirjad

Käesolevates privaatsuseeskirjades teavitame teid, kuidas me teie veebilehe külastusel kogutud isiklikke andmeid kasutame.

Teie isiklikke andmeid kontrollib Norras registreeritud Lindorff Group.

Üks meie veebilehe eesmärke on teavitada teid sellest, kes me oleme ja mida me teeme. Kogume ja kasutame teie isiklikke andmeid (nt nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress), et pakkuda teile paremaid teenuseid või teavet. Kasutame teie isiklikke andmeid, et: 
– vastata teie päringutele või küsimustele,
– hallata või viia mõnel muul viisil täide meie õigusi ja kohustusi, mis on seotud mis tahes teiega sõlmitud lepinguga või vastavalt lepingule, mis teil on sõlmitud oma klientidega,
– ette näha ja lahendada probleeme mis tahes meie teenustega,
– luua tooteid või teenuseid, mis vastaksid teie vajadustele.

Teenuste parendamiseks võime teie isiklikke andmeid kasutada otseturustamiseks. Austame teie privaatsust ja kasutame teie isiklikke andmeid vaid siis, kui olete sellest teadlik ja vajadusel küsime teilt eelnevalt luba. Soovime teie andmeid kasutada ka statistilistel eesmärkidel ja uuringutes, kuid antud juhtudel anonüümselt.


Küpsiste poliitika

Nagu enamik interaktiivseid veebilehti kasutame ka meie küpsiseid, et saaksime teile pakkuda paremat teenust ja mõista, kes te olete ja kuidas saame teid parimal võimalikul moel aidata. Küpsiseid kasutatakse külastatavuse jälgimiseks ja sisu optimeerimiseks. Veebilehe kõlastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.


Nõuded ja tingimused

Käesoleva veebilehe, sh sisu ja iga individuaalse lehe või lehtede kogu sisu valiku ja korralduse omanikuks on Lowell. 

Sisenedes lehele www.lowell.com ja kasutades seda lehte nõustute järgmiste nõuete ja tingimustega.

Kõik õigused reserveeritud.

Teil on lubatud salvestada väljavõtteid Lowelli veebilehelt oma arvutisse ja printida nendest koopiaid ainult isiklikuks, mittekaubanduslikuks tarbeks.

Teil on lubatud kasutada ja levitada väikesemahulisi väljavõtteid meie veebilehelt, et pakkuda otselinke lehtedele või linke Interneti-otsingu teenustele.

Mis tahes muu lehe kasutus, paljundamine, tõlkimine, adapteerimine, korraldamine, ümbertegemine, levitamine või talletamine mis tahes vormil ja mis tahes eesmärgil täies ulatuses või osaliselt on Lowelli eelneva kirjaliku loata keelatud.

Kuna esitame täpset ja ajakohast teavet, ei võta me õiguslikku vastustust mis tahes vigade, väljajätmiste või eksitava teabe eest ega ka mis tahes tegevuse tulemuste eest, mis tulenevad selle lehe sisu vaatamise tulemusel.

Pange tähele, et ütleme lahti kõigist kohustustest ja vastutusest mis tahes veebilehe sisule ja andmete privaatsusele, millele lingime.

Muudatused käesolevates eeskirjades: kui teeme selle veebilehe tingimustesse olulisi muudatusi, postitame need muudatused käesolevale lehele. Palun kontrollige meie privaatsuseeskirju regulaarselt.