okt 1, 2018

Alates 1. oktoobrist on Lindorffi uus ärinimi on Lowell Eesti AS

Alates 1. oktoobrist saab Lindorff Eesti AS-i uueks juriidiliseks nimeks Lowell Eesti AS. Ettevõtte ärinime muutus oli järgmiseks etapiks märtsis toimunud omanikuvahetusele, mille tulemusena sündis suuruselt teine krediidihaldusteenuste pakkuja Euroopas.
caption

 

Meil tuleb uus nimi ja uus logo, kuid teenus ja inimesed jäävad samaks. Meie ambitsioon on olla oma valdkonna parim teenusepakkuja kogu Euroopas.

Lowell on täna juhtiv krediidihaldusteenuste pakkuja keskendudes võlahaldusele, andmeanalüüsile ja kliendikesksele teenindusele. Me oleme muutuse üle väga uhked, kuna Lowell, suurimate tarbijaturgude eksperdina, keskendub peamiselt oma tegevuses tarbija kogemusele ning inimestele. Läbi personaalse ja tarbijat austava lähenemise leitakse igale kliendile parimad, õiglasemad ja jätkusuutlikumad lahendused.

1. oktoobril 2018 muutub vaid Lindorffi ärinimi, visuaalne identiteet, veebiaadressid ja e-posti aadressid. Muudatus ei toimu meie registrikoodis, teistes rekvisiitides ja kliendilepingutes. Kanname hoolt, et info nimemuudatusest jõuaks kõikide tarbijateni, keda me täna teenindame.
Uue nimega jääb mõneks ajaks kasutusse ka viide meie eelmisele ärinimele. Selguse huvides tuleb info ka meie logole: Lowell – varem Lindorff Eesti

Alates 1. oktoobrist saab Lindorff Eesti AS-i uueks juriidiliseks nimeks Lowell Eesti AS. Ettevõtte ärinime muutus oli järgmiseks etapiks märtsis toimunud omanikuvahetusele, mille tulemusena sündis suuruselt teine krediidihaldusteenuste pakkuja Euroopas.

Lisaks Lindorffile Eestis hakkavad Lowelli nime kandma ka Lindorffi äriüksused Soomes, Rootsis ja Taanis ning Intrumi äriüksus Norras. Enne liitumist Lowellil Põhjamaades äritegevust ei toimunud.

Suurem võimekus tarbijakäitumise prognoosimisel. "Koos Lowelliga on Eesti krediidihaldusturul nüüd teenusepakkuja, kes tegutseb Euroopa suurimatel ja kõige vanematel krediiditurgudel. Kuigi Lowelli osana on meil veelgi suurem võimekus keskenduda andmeanalüüsile, tarbijakäitumise prognoosimisele ja tootearendusele, võime öelda, et meie põhiolemus, kvaliteetsed teenused ja hea teenindus ei muutu,“ sõnab Lowell Eesti AS-i direktor Petri Koivunen.

Fookus tarbija-kesksel teenindusel. Petri Koivuneni sõnul lahendab ettevõte iga päev üle 1000 võlaga seotud küsimuse.

„Meil on hea maine tarbijasõbraliku teenuse pakkujana ning me oleme olnud pikaaegne partner Eesti suurimatele ja edukamatele ettevõtetele. Soovime olla oma valdkonna vastutustundlikem ettevõte ning läbi personaalse ja tarbijat austava lähenemise püüame leida igale olukorrale õiglase ja parima lahenduse,“ lausub Lowell Eesti AS-i direktor Petri Koivunen.

Sujuv nimevahetus. Lowell Eesti AS-i direktor Petri Koivuneni sõnul saab üleminek uuele kaubamärgile olema sujuv, kuna teavitustööd alustati kohe, kui omanikuvahetus toimus. „See andis võimaluse meie partneritele ja tarbijatele aega uue nimega juba varakult harjuda. Kuna aga tarbijaid, kellega igapäevaselt suhtleme on siiski kümneid tuhandeid, jääb viide „Lowell – varem Lindorff Eesti“ mõneks ajaks ka meie uuele logole.“

Alates 1. oktoobrist muutub lisaks ettevõtte juriidilisele nimele ka ettevõtte visuaalne identiteet ning kodulehe aadressiks saab www.lowell.ee. Muudatusi lepingusuhetes ja teenustes ei toimu.

Lowell Eesti

Lowell tegutseb Eestis alates 1997. aastast, aidates inimesi nende rahaasjade haldamisel. Eestis töötab 22 inimest. Lindorffi käive oli 2017. aastal 1,5 miljonit eurot. Lowelliga liitus Lindorff 2018. aasta märtsis.

Lowell Group

Lowell on Euroopa suurimaid krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte, kelle eesmärk on muuta krediidihaldus kõigile osapooltele paremaks ja lihtsamaks.

Lowell Group moodustati 2015. aastal pärast Suurbritannias tegutseva Lowelli ja Saksamaa turuliidri GFKL ühinemist. Lowell tegutseb üheksas riigis: Suurbritannias, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Taanis, Soomes, Rootsis, Soomes ja Eestis. Põhjamaad ja Eesti said kontserni osaks 2018. aasta märtsis. Ettevõtte suurimad omanikud on ülemaailmne erakapitalil põhinev fond Permira ja pensionifond Ontario Teachers’ Pension Plan (OTPP). Lowellis töötab täna 4400 inimest.

Lisainfo:

Petri Koivunen, Lindorff Eesti tegevjuht

info.eesti@lowell.com