Meie uus nimi on Lowell

Lindorff Eestil uus omanik on Lowell. Lowell on suuruselt teine krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte Euroopas ambitsiooniga pakkuda valdkonna parimaid lahendusi oma klientidele.

Koos Lindorff Eesti, Taani, Soome ja Rootsiga ja Intrum Justitiaga Norras moodustame me Lowelli Põhjamaade regiooni. Alates 1. oktoobrist 2018 võtsime me kasutuselemLowelli ärinime.

Lowell on suuruselt teine krediidihaldusteenuste pakkuja Euroopas. Lowelli asutati 2004. aastal Suurbritannias ning ettevõtte asutajaks ja tegevjuhiks on tänaseni James Cornell. 2015. aastal ühendati Lowell Saksamaa turuliidriga GFKL ning siseneti DACH (Saksamaa, Austria ja Šveits) piirkonda. Täna aitab ja nõustab Lowell 36 miljonit lõpptarbijat Euroopas.

Meil on heameel olla osa Lowellist. Meil on ühine soov keskenduda oma klientidele ja lõpptarbijatele. Lowell koos oma tugevate omanikega, erakapitalil põhinev fond Permira ja pensionifond Ontario Teachers’ Pension Plan (OTPP), toob kaasa teatava finantstugevuse andes meile võimekuse investeerida innovatsiooni, digitaaliseerimisse ja andmeanalüüsi. Suurem suutlikkus andmete analüüsiks annab meile võimaluse täiustada protsesse, arendad uusi tooteid ning veelgi paremini prognoosida. 

Kui teil on küsimusi või kommentaare, võtke ühendust meie müügi- ja klienditoega. Meil on rohkem kui hea meel teiega oma rõõmu jagada.

/media/109949/offset_580864.jpg